Tipy na vánoční dárky, které neskončí v šuplíku

Nákupy vánočních dárků – pro někoho noční můra, pro někoho naopak činnost za odměnu. I když se mnoho z nás snaží, aby Vánoce nebyly jen o nakupování dárků a konzumu, pořízení nějakých drobností se nejspíš nevyhneme. Jak vypadají vánoční dárky, které neskončí na dně skříně, ale udělají opravdovou radost?

Poslouchejte a nápady si zapisujte

Předpokládám, že obdarováváte lidi, které máte rádi a se kterými i během roku trávíte nějaký čas. Při konverzaci tak nepouštějte slova jedním uchem dovnitř a druhým ven, ale opravdu poslouchejte, co ten druhý říká. Nápady na dárky pak přijdou samy.

A jakmile vás něco napadne, zapište si to. Nejlepší je na to mobil, do kterého si kromě poznámky můžete uložit také fotku nebo odkaz do e-shopu. Takový seznam vám pak může ušetřit spoustu horkých chvilek během celého roku, ne jen o Vánocích.

Existuje ideální dárek pro muže?

Dárky pro muže patří k těm nejzapeklitějším. Většina mužů si totiž umí udělat radost kdykoliv během roku a dopřejí si, co se jim právě hodí. Nový telefon, zajímavá knížka, pásek nebo nové rybářské pruty? Muži si je prostě koupí, když je potřebují. Proto může být náročné vymyslet pro ně něco výjimečného k narozeninám nebo pod vánoční stromeček.

Přesto pro vás mám pár tipů, které mužům umí usnadnit život:

Věšák na kravaty, aby pan ředitel minutu před odchodem nehledal tu pravou. Původně je sice určený na šátky, ale kravatám to v něm bude slušet taky. Navíc díky sametovému povrchu jen tak nesklouznou.

Organizér na spodní prádlo zaručí, že bude mít v zásuvce dokonalý přehled. Hodí se také na uspořádání hodinek nebo pásků.

Jezdí váš muž často na cesty a potřebuje s sebou asi tak milion kabelů a elektronických přístrojů? Cestovní organizér na kabely mu ušetří spoustu času.

  Naši drahé polovičky rozhodně ocení vše pro organizaci pracovního stolu. 

  Aby radost z dárku vydržela

  Nejlepší dárky jsou samozřejmě ty, které neudělají radost jen pod vánočním stromečkem, ale obdarovaný si je užije celý rok. Díky hezkým bytovým doplňkům a pomůckám k organizaci domácnosti totiž darujete také klidnější život a trochu volného času navíc.

  Nejprodávanější produkt na našem eshopu je rozhodně Sada dóz na potraviny od švýcarské značky Rotho a kromě toho je  to moje srdcová záležitost. Jsou průhledné, takže jednoduše vidíte, jaké máte zásoby. Víčko je vybavené silikonovým páskem, díky kterému skvěle těsní, takže budou potraviny stále čerstvé. Pro inspiraci, nemusí se použít jen v kuchyni. 

  Krásným dárkem jsou také plechové dózy , s nápisy, bambusovými víčky do kávového koutku, na brambory a cibuli nebo na prací prášek. Jsou praktické a krásně vypadají, takže se budou hezky vyjímat i v otevřených policích. Takovým dárkem nešlápnete vedle. 


  Vděčným dárkem pro malé i velké parádnice jsou nejrůznější šperkovnice a boxy na make-up, díky kterým se jednoduše zorientujete při výběru vhodných doplňků.

  A pro ty, kdo se chtějí do organizace svého domova a života vůbec pustit s vervou, určitě ocení nástěnky a tabule, kam si mohou zapsat nebo uložit vše důležité. Já osobně jsem si také oblíbila multifunkční nástěnku, která nabízí takřka nekonečné možnosti využití.

  Když si nevíte rady, můžete zakoupit poukaz na nákup. A pokud chcete někomu udělat opravdu radost a ušetřit spoustu práce, objednejte mu pořiďte u nás dárkový poukaz. Dárek si pak vybere obdarovaný podle sebe.