Užijte si letos uspořádané Vánoce bez stresu

Znamenají pro vás blížící se vánoční svátky spoustu práce navíc a stresu? Chcete mít doma pořádek, ale v prosinci nevíte, kam dřív skočit? Má to až překvapivě jednoduché řešení.

Nebuďte na to sama

Ačkoliv většina z nás během roku věnuje úklidu dostatek času, během svátků chceme mít doma přece jen uklizeno o trochu víc, abychom dodali tomuto období punc výjimečnosti. Můžete si samozřejmě pozvat úklidovou službu, která vše zařídí během jednoho dne a vy si zatím můžete užívat třeba masáž nebo výlet s dětmi. Ale mnoho z nás se stále do předvánočních příprav vrhá na vlastní pěst.

Ani v tom případě na to nemusíte být sami. Abych vám toto hektické období trochu ulehčila, shrnula jsem své zkušenosti do vánočního e-booku, který vaši domácnost během osmi týdnů připraví na sváteční atmosféru.

Co všechno v e-booku najdete?

  • Každý týden vás čeká několik úkolů, které se týkají úklidu, ale také výzdoby nebo nákupů.

  • Jednoduše získáte plán, díky kterému si práci rozložíte, takže týden před Vánoci už budete zařizovat jen drobnosti.

  • Moje osobní tipy, jak si ulehčit úklid nebo jak si předvánoční čas ještě více užít.

  • Seznam nezbytností pro hladký průběh Štědrého večera.

  • Tipy, jak si usnadnit úklid po Vánocích a uklidit všechna světýlka a ozdoby tak, abyste je příští rok nemuseli hledat jejich skrýše po celém bytě.

Vánoční e-book jednoduše zdarma stáhnete v e-shopu.


Potřebuje při vánočních přípravách podpořit nebo se chcete podělit s ostatními o vlastní poznatky? Zajímají vás další tipy nejen na Vánoce? Sledujte můj Instagram nebo Facebook.